WTF?
     
Ялинонько гори!

 19 грудня на Майдані Свободи відбулось урочисте запалювання Новорічної ялинки. Захід організували міська влада, фірма-забудовник "Альянс Новобуд". Уже традиційно виникла плутанина з анонсуванням: соцмережі запрошували на захід о 14:00, у той же час голова міста повідомив, що свято відбудеться о 15:00. Після того, як ведучий вдруге повідомив, що свято от-от розпочнеться, люди почали шикуватися в черги біля кіосків з їжею. Самі організатори не могли чітко сказати коли, нарешті, почнеться захід. 

  

 В очікуванні свята, люди пританцьовували й приспівували під веселу музику. Близько третьої години ведучий, нарешті, відкрив "Ялинку". Він запросив на сцену ВІА "Калинка". Для глядачів заспівали дітки різного віку, наймолодшій дівчинці усього 4 рочки. Натовпом блукали помічники Святого Миколая "добряки й злючки", які розкачували людей спілкуванням, спільними фото, танцями. Неодноразово до ведучого звертались дітки, які загубили батьків і навпаки. Тож організатори періодично звертались до батьків з проханням уважно стежити за дітьми. Врешті, було визначене місце для тих, хто загубився - за вертепом.  

Сімейний клуб "БебіБум" в який раз не залишився осторонь свята та пригощав дітлахів солодощами.

  

 Після співів почались конкурси. Дітки розбились на два табори, одні змагались на боці "добряків", інші - за "злючок". Команди змагались у силі, спритності, швидкості. Згодом на сцену вийшов Миколай. Дітки розповіли йому віршики, заспівали пісні, за що отримали солодкі подарунки. Далі діти й дорослі відгадували загадки, за правильні відповіді також отримували солодощі.

  

 Для гостей виступила Даша Сорокіна, також заспівали Євген Літвінкович і дует "Анна-Мария". Коли трохи стемніло, нарешті, запалили ялинку. Більше за інших, звісно, зраділи діти. Завершив захід Dj Cem. Закінчилось свято близько cьомої, але люди ще довго милувались новорічною красунею.