WTF?
     
Броварського полісмена впіймали на «хабарі» у 5 тис. грн.

Працівники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України спільно зі співробітниками Служби безпеки України та під процесуальним керівництвом прокуратури Київщини затримали одного з працівників Броварського відділу поліції під час отримання ним неправомірної вигоди.

Встановлено, що працівник поліції вимагав та щомісячно отримував неправомірну вигоду у підприємця за неперешкоджання ведення ним господарської діяльності на території Броварського району. Також за не притягнення громадянина до адміністративної відповідальності.

«Перевертня у погонах» затримали під час чергової сплати «податку» у сумі 5 тисяч гривень.

Наразі тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо оголошення підозри передбаченої ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Керівником поліції столичної області Андрієм Нєбитовим призначено службове розслідування. Під час проведення якого буде надана оцінка безпосереднім керівникам працівника поліції, який порушив закон.

Також розглядається питання щодо звільнення правоохоронця з НПУ, оскільки принципова та категорична позиція керівництва поліції Київщини – працівники, які паплюжать чесне ім’я поліцейського, не мають права перебувати у лавах поліції.
 

Поліція Київської області