WTF?
     
Концерт дуету «Кролики» в Броварах скасовано

- «Коли українці, не чекаючи на СБУ, допомагають очищати нашу землю - це прекрасно»? - саме так починається пост в группі «Центр Миротворець» в соцмережі фейсбук.

Начальниця відділу культури Броварської міської ради Катерина Мелікова повідомила, що на концерт у Броварах не було продано жодного квитка. Тепер же продаж зупинено взагалі.

Міською владою Броварів і Фастова було прийняте рішення в будь-якому разі відмінити їхні виступи, але факт бойкоту гастролерів з країни-агресора від народу - дорогого вартий.

Водночас, жодних проблем із майбутніми виступами нема на півдні держави.

Дует "Кролики", який підтримав анексію Криму, планував дати кілька концертів у містах України зі своєю новою програмою "Давайте посміємося". Однак заходи скасували в Броварах, Фастові, і інших містах.

Гумористи Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко планували дати свій перший концерт у Фастові 8 лютого в Міському палаці культури. При цьому більшість квитків на концерт були розкуплені, але тепер захід пропав з розкладу концертів в Україні.

Крім того, скасовано концерт в Броварах, який був запланований на 24 лютого в МКЦ «Прометей». До вечора 20 січня афіші на будівлі ДК були зняті. Концерти також скасували в Центральній Україні.

Варто зазначити, що Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко знаходяться в базі "Миротворець" після своєї участі в телемості з Росією "Треба поговорити".

Крім того, гумористів звинувачують в українофобії та участі в ефірах пропагандистських російських телеканалів. Одного разу дует разом з Наташею Корольовою виконали сатиричну пісню, яка висміяла заборону на польоти в Україну російських авіаперевізників.

Варто зазначити, що в даний час квитки на концерти дуету "Кролики" все ще продаються в Олександрії, Білгород-Дністровському, Смілі та Південному.