WTF?
     
Бровари в очікуванні свята

  Менш ніж за два тижні увесь світ зустрічатиме новий 2016 рік. Зимові ж свята розпочнуться завтра. До речі, не забудьте завтра зазирнути під подушку - не забув часом Святий Миколай покласти різочку чи подаруночок? Саме час готуватися до новорічних та різдвяних свят – прикрашати незвичайними іграшками ялинку, купувати подарунки, декорувати оселі. Проте не лише будинки та квартири заслуговують на святкове новорічне оздоблення. Так само, як власні помешкання, прикрашають до свят міста та села.

  Бровари заздалегідь почали готуватися до гулянь. Розпочали з святкового освітлення вулиць міста. Дільниця «Міськсвітло» КП «Бровари-Благоустрій» протягом цілого тижня, з 11-го по 18-те грудня, встановлювала у Броварах ілюмінацію до новорічних свят.

  Більшість об’єктів святкової ілюмінації розташовані в центральній частині міста, на вулиці Гагаріна. Великі конструкції встановлені замість звичайної, традиційної для броварчан ілюмінації на період новорічних і різдвяних свят. Світлові елементи виконані з декількох з’єднаних між собою частин. Щоб уникнути непередбачуваних надзвичайних ситуацій, спеціалісти броварського «Міськсвітла» також провели розключення усієї ілюмінації, профілактичний огляд повітряних ліній вулицями міста та контрольно-ревізійний об'їзд мереж вуличного освітлення. Святкова ілюмінація має запрацювати з 19-го грудня.

  Атмосферу свята у Броварах мають створити також новорічні ялинки, які встановлюватимуться у різних частинах міста. Протягом останнього тижня до свята прикрашали лісову красуню на Майдані Свободи. Її відкриття, як ми раніше повідомляли, відбудеться завтра о п’ятнадцятій годині. Також невдовзі відкриють новорічні ялинки на вул. Олімпійській, на площі Тараса Шевченка та у сквері "Юність".

  Особливо радітимуть цього року дітлахи. Для них вже завтра запрацює новорічна пошта Діда Мороза, а пізніше – і сама резиденція Діда Мороза. Знайти казкового персонажа можна буде на тому-таки Майдані Свободи. Історію Різдва Спасителя демонструватиме вертеп, встановлений на головній площі. Вертеп за багатовіковою традицією зроблений з дерев'яного ящика у вигляді будиночка.