WTF?
     
Попри застереження в Броварах пташиного грипу та хвороби Ньюкасла не виявлено

12 січня на території м. Бровари по вул. Соборна,8 було виявлено  трупи перелітних птахів (омелюх звичайних).

Про це повідомляється на сайті Броварської міської ради.

Група швидкого реагування Броварського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області, яка виїхала на місце, доставила мертвих птахів до Броварської районної державної лабораторії  Держпродспоживслужби для відбору патологічного матеріалу та подальшого дослідження у Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи з метою виключення високо патогенного грипу птахів та хвороби Ньюкасла .

Згідно звіту Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи про результати дослідження паталогічного\біологічного матеріалу\об”єктів навколишнього середовища за №0002636  п.м.\20  від 13.01.2020 року РНК вірусу пташиного грипу (типу А) та РНК вірусу хвороби Ньюкасла  не виявлено.

В кращій якості документ можна переглянути ТУТ.

Нагадаємо, що три дні тому завідуюча кафедрою інфекційних хвороб в Національному медичному університеті ім. Богомольця О.О., Заслужений лікар України, професор Голубовська Ольга Анатоліївна, розмістила у себе на сторінці повідомлення про масову загибель птахів в м. Бровари.