WTF?
     
В Броварах провели традиційний Зимовий бал для 700-та людей поважного віку

Традиційний Зимовий бал для людей поважного віку 14 січня зібрав у просторій залі Концерт-холу ТРЦ «Термінал» понад 700 учасників. Такі зустрічі – прекрасний привід для спілкування, для душевного відпочинку, для веселої пісні та запального танцю!

 

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Броварська міська рада.
Багатодітні родини ділилися неоціненним досвідом успішного виховання дітей, подружжя-ювіляри (45, 50, 57 та навіть 63 (!!!) роки разом)- секретами довгого та щасливого спільного життя, знані у нашому місті поети читали власні вірші, а мистецькі пісенні та танцювальні дарунки щедрим дощем додавали неймовірної атмосфери теплоти та сімейного затишку.

 

Незалишилися буз уваги видатні громадяни міста: Василь Воловик, Анатолій Лемпицький, Алла Дунаевська, Ніна Момот.

Прикрасою вечора були народні аматорські колективи Броварського міського клубу: «Родина» (керівник Тетяна Сокаль), «Сузір’я» (керівник Іван Бардаченко), театр танцю «Пані броварчанка» (керівник Алла Дунаєвська), «Черевички» (керівник Вікторія Форсюк), «Рідна пісня» (керівник Олексій Черняк). З музичними вітаннями виступили дует «Горлиця» та колектив Київського греко – католицького кафедрального собору, з турботою до поважних відвідувачів поставилися працівники Товариства Червоного Хреста, що допомагали у проведенні заходу.

Щасливі очі, веселі посмішки та гарний настрій наших шановних поважних броварчан – то найкраща оцінка зусиллям організаторів.