В Броварах відомий динамівець відкрив дитячу футбольну школу

17.12.2015 року в Броварах у великій залі спортивного комплексу Броварського ВУФК відбулось відкриття футбольної дитячої школи динамівця та гравця збірної України Владислава Ващука.

Вже за годину до офіційного відкриття місця на трибунах у залі спорткомплексу почали займати діти та їх батьки. Але крім вихованців футбольної школи Ващука були і ті мешканці, які просто люблять футбол та прийшли на власні очі побачити анонсованих гостей заходу: Сергія Реброва, Андрія Ярмоленка та Олександра Шовковського. Нажаль цих легенд київського "Динамо" на цьому спортивному заході не було, але Владислав Ващук запросив на відкриття не менш легендарного гравця, а зараз тренера "Динамо" Сергія Федорова.

Нагадаємо, що у четвер 10 грудня перші тренування провели групи 2011р.н.; 2009/10 р.н. та 2005/06 р.н.. На черзі 2007/08 та 2002/03

Після промов Владислава Ващука та Сергія Федорова розпочався матч за кубок міста Бровари між дитячими збірними ЗОШ №9 та гімназії ім. Олійника.

Гра виявилася дуже цікавою, не дивлячись, що грали хлопчаки 11-13 років. З перших хвилин матчу ігровою ініціативою заволоділи юні футболісти гімназії ім. Олійника, яка в першому таймі відобразилась в перевагу у 2 забиті голи.

Другий тайм більш жваво розпочали гравці ЗОШ №9, які, навіть, відквитали один м'яч, але цієї жвавості вистачило на 5 хвилин. Після таймауту тренера "торгмашівців" та доречних настанов, у ворота дев'ятої школи залетіли ще три м'ячі. Отже остаточний рахунок 5:1 на користь команди з гімназії ім. Олійника.
Церемонію нагородження та вручення кубку, золотих та срібних медалей проводили Владислав Ващук та Сергій Федоров. Найкращий гравець матчу отримав від Влада м'яч з автографом.
Відразу після церемонії нагородження почалась фотосесія з відомими гравцями київського "Динамо", які нікого з бажаючих не залишили без іменного автографу.

Нашим журналістам вдалося поспілкуватися з пані Світланою, яка прийшла на відкриття дитячої футбольної школи Владислава Ващука разом із своїм сином Данилом:

- Я відразу записала Данила в цю школу, адже тренуватися у такого майстра футболу, як Влад Ващук - це заочна перспектива для мого сина стати хорошим спортсменом.
- Скільки коштують заняття і скільки разів на тиждень вони проходять?

- В порівнянні з відомою футбольною школою "Каскад", де за тренування потрібно заплатити 400 грн. в місяць, заняття у Ващука коштує 300 грн., але ж самі розумієте, хто такий Владислав Ващук, що гравцями національної збірної України просто так не стають. Заняття проходять три рази на тиждень.

Спортивне свято вдалося і маємо надію, що дитячий футбол в Броварах буде розвиватись на високому рівні та вже через 5-7 років вихованці школи Влада Ващука будуть забивати голи направо та наліво в євротурнірах за відомі українські футбольні клуби.