WTF?
     
Делегація освітян м. Бровари взяла участь у партнерському форумі соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child»

18 грудня делегація освітян м. Бровари взяла участь у партнерському форумі соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child», що відбувся у м. Ірпінь. Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.
Основною ідеєю заходу стала реалізація державної політики щодо створення у закладах освіти безпечного для життя і здоров’я дитини середовища, а також запровадження регіональних соціально-освітніх трансформацій та нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини.

 
Учасниками форуму були заступник міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва, голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов, голова Київської обласної ради Микола Стариченко, голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак, працівники ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, місцевих органів управління освітою, а також представники міжнародних організацій, освітніх закладів і наукових установ, батьківської громадськості.

 
Під час проведення форуму було представлено сучасне технологічне обладнання, посуд та інвентар провідних європейських виробників, що може використовуватися у закладах освіти, відбулися також численні виставки й презентації, зокрема, продукції вітчизняних виробників харчової промисловості та нового меню, що розроблене фахівцями закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

 
Начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник виступила із співдоповіддю у питанні «Безпечне та здорове освітнє середовище: Проєктуємо регіональну дорожню карту в районі, місті, ОТГ», висвітливши переваги та надбання, окресливши проблеми в організації харчування дітей у закладах освіти нашого міста.