WTF?
     
В Броварах відбулися Всеукраїнські Ігри єдиноборств (Ukrainian Combat Games)

У суботу, 14 грудня, у Броварах, на Льодовій арені ТРЦ «Термінал» відбулися Всеукраїнські Ігри єдиноборств (Ukrainian Combat Games).

Цього разу — вперше в міжнародному форматі. Перед початком змагань численних глядачів привітали почесні гості, серед яких радник Броварського міського голови Григорій Голубовський.

 
UCG: «International Edition» — це безкомпромісне протистояння Україна VS Польща. Новий формат, нові виклики та нові враження. Найтитулованіші спортсмени з двох країн змагалися в таких видах спорту: карате, кікбоксинг WAKO, сумо, джиу-джитсу, таїландський бокс Муей-Тай, самбо, панкратіон, боротьба на поясах Алиш, ушу, кіокушинкай карате.

 

Це було міжнародне спортивне протистояння з 12 видів єдиноборств, 200 спортсменів змагалися на 5 спортивних майданчиках. Захоплені глядачі протягом 3 годин спостерігали ряд безкомпромісних сутичок і феєричне шоу.

 

Видовищні поєдинки влаштували суматорі, самбісти та представники кіокушинкай карате. Показовими виступами глядачів вражали каратисти, котрі бездоганно виконали групове ката, та хортингу. А запальні красуні з черлідингу влаштували справжній Cheer Dance Battle!

 
Традиційно Всеукраїнські ігри єдиноборств, організовані Спортивним комітетом України, відкривали показові виступи. Це і колектив барабанщиків тайко, і наймасштабніша в історії України вистава броварської школи ушу.

 

  

Це було неймовірне дійство за участю 150 спортсменів з комплексами вправ від маленьких майбутніх чемпіонів, комплекс вправ «дуйлянь» від призерів чемпіонатів світу, індивідуальні демонстрації від представників збірної України, а головною фішкою стали дев’ять героїв східної міфології – дракони та леви.
У кінцевому результаті змагань, Україна перемогла Польшу в кікбоксингу WAKO, джиу-джитсу, таїландському боксі Муей-Тай, панкратіоні, боротьбі на поясах Алиш та ушу.
 

Броварська міська рада