WTF?
     
Українець пожертвував мільйон для Броварської клініки

Благодійник на ім'я Ігор пожертвував один мільйон гривень на придбання апарату для реабілітації руху поранених бійців, які проходять лікування та курси реабілітації в Броварській клініці "Нодус". Про це повідомляють волонтери People`s Project, які збирали кошти на апарат. За зібрані кошти організатори купили перший в Україні сучасний апарат для реабілітації руху Armeo Spring, який дозволяє швидко відновлювати діяльність верхніх кінцівок.

Збір коштів для лікування та реабілітації важкопоранених бійців АТО в клініці "Нодус", що в Броварах, розпочався вже давно і про це видання "At Brovary" повідомляло в минулих публікаціях.

"Люди потребують термінової допомоги, і крім небайдужих сподіватися їм ні на кого. Держава цим не займається. Сьогодні, як і обіцяв, я продав квартиру, отримав 1 млн. Грн і відразу перерахував на рахунок постачальника апарату. Я інвестую в майбутнє своєї країни... Не знаю, чи має таким чином вчинити кожна небідна людина, це справа совісті. Власний вибір я зробив", - сказав Ігор.Повідомляється, що ще майже 40 тисяч гривень волонтери зібрали за рахунок повідомлень в соцмережах, залишок суми перерахували люди - зі своїх зарплат і власних заощаджень.

.