WTF?
     
Учасник ДТП на броварській окружній дорозі шукає свідків

У середу 20-го листопада в період часу 19:00-19:20 на Броварській окружній біля мосту (розв'язка на Бориспіль) трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля AUDI A6 (номерний знак ВІ7653ВС) та фури RENAULT Magnum (номерний знак СВ2206СВ).
Про це повідомляють учасники аварії на сторінці dtp.kiev.ua.

Як повідомляється, розворот вантажного автомобіля в недозволеному місці і став причиною зіткнення двох транспортних засобів.
Як повідомили виданню «AT BROVARY» в Броварському відділі поліції значних тяжких травм учасники пригоди не отримали. Але цією ділянкою дороги займаються не броварські, а столичні поліцейські.

 

Водій легкового автомобіля AUDI A6 наразі шукає свідків даної дорожньо-транспортної пригоди. 

- Під мостом мене обігнав позашляховик, марку я не запам'ятав, але номерний знак був «5333». Серію також погано пам'ятаю: чи то «СЕ», чи то «СВ». Десь через 300 метрів після цього обгону і трапилось зіткнення з фурою. Дуже хочу звернутися до водія цього позашляховика та інших водії, які були свідками розвороту цієї фури та моменту самої ДТП зв'язатись зі мною за тел: 067-244-12-89 або 067-225-02-37, - звертається водій автомобіля «AUDI».