WTF?
     
Делегація броварських педагогів-дошкільників взяла участь у публічній консультації з питань забезпечення якості та доступності дошкільної освіти

18 листопада 2019 року делегація педагогів-дошкільників з міста Бровари взяла участь у публічній консультації з питань забезпечення якості та доступності дошкільної освіти.

Про це на своїй сторінці повідомляє Управління освіти та науки Броварської міської ради Київської області.

Захід проведено Міністерством освіти і науки України за сприяння Національного Демократичного Інституту, Інституту «Республіка» та завдяки підтримці Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Фонду розвитку ефективного врядування.

 

Представники органів управління освіти, засновники та керівники закладів дошкільної освіти, вихователі, батьки вихованців ЗДО з Києва, Київської, Житомирської та Чернігівської області обговорювали питання підвищення довіри суспільства до дошкільної освіти та ключових напрямків організації діяльності закладів дошкільної освіти. Рішення, напрацьовані під час публічних консультацій, будуть враховані під час розроблення Положення про заклад дошкільної освіти та інших  нормативно-правових актів, що регулюють діяльність в сфері дошкільної освіти.

Наступні консультації відбудуться в Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Тернополі.