WTF?
     
В Броварах запрацювала «Фабрика Святого Миколая». Допоможемо разом соціально незахищеним маленьким броварчанам

З метою залучення громади міста до привітання дітей із соціально-незахищених категорій сімей з 20 листопада 2019 року по 18 грудня 2019 року у Броварському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді буде організовано діяльність щорічної благодійної акції «Фабрика Святого Миколая».

Напередодні свята діти пишуть листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку, а в ніч на 19 грудня засинають із передчуттям справжнього дива.

Але є серед нас діти, які особливо потребують підтримки і уваги – це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та діти з особливими потребами. Наша мета – стати Святим Миколаєм саме для таких діток, щоб у їх маленьких серцях не гасла надія, віра в добро і в те, що у кожного є янгол-охоронець, який обов’язково подбає і про них.

Звертаємось до всіх небайдужих громадян нашого міста стати помічниками Святого Миколая і допомогти йому здійснити хоча б одну дитячу мрію.

Кожен може долучитися до доброї справи, передавши дітям, які особливо потребують уваги та підтримки, подарунок, а отже, і радість від очікуваного свята. 

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки та дитячий одяг можна приносити до 18 грудня 2019 року за адресою: м. Бровари, б-р Незалежності, буд. 2. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном   6-11-86, 6-19-00, 4-61-64.

Броварська міська рада