WTF?
     
Вдруге за рік з броварського закладу «SOS-дитяче містечко» зникає 13-річний Роман (ЗНАЙШОВСЯ!!!)

Броварським відділом поліції розшукується малолітній ОМЕЛЬЧЕНКО РОМАН, 13 років, який 13.11.2019 близько 08:00 залишив «СОС Дитяче містечко» (м. Бровари, вул. Шевченка, 18, буд. 6) та до цього часу його місцезнаходження невідоме.

ПРИКМЕТИ: на вигляд 13-14 років, зріст 140 см, худорлявої статури, обличчя овальне, очі блакитні, волосся світло-русяве, коротке.
ОДЯГНЕНИЙ: шапка сірого кольору, зимова куртка темно-зеленого кольору з капюшоном, кофта чорного кольору (з малюнком тигра спереду) з капюшоном, чорні вельветові штани, зимові черевики темно-коричневого кольору. При собі мав портфель темно-синього кольору.

При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження хлопця повідомляти за номером спецлінії поліції "102".
Нагадаємо, що наприкінці травня 2019 року цей хлопчина без дозволу вже покидав місце свого проживання, про що наше видання вже повідомляло у себе на сайті. За добу Роман був виявлений працівниками поліції та доставлений до закладу «SOS-дитяче містечко».

Станом на 13.11.2019, 19:00 виданню «AT BROVARY» стало відомо, що зниклий Омельченко Роман був знайдений живий та неушкоджений.