WTF?
     
Броварські призери чемпіонату Київської області з бочі

В Білій Церкві на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Шанс» відбувся перший чемпіонат Київської області з боччі серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (візочники). В змаганнях взяли участь спортсмени з Білої Церкви, Броварів та Боярки.

Турнір проведено з метою популяризації нового виду спорту серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, залучення нових спортсменів до систематичних занять бочкою, підвищення спортивної майстерності, виявлення кращих гравців з метою створення команди Київщини для подальшої участі у чемпіонаті України з боччі.

 

В ході змагань спортсмени були поділені на два класи: ВС-2 та ВС-4. У класі ВС-2 чемпіоном області став Кухта Владислав, друге місце посів Фермяков Сергій, третє посіла Нікітюк Ольга. Всі спортсмени проживають та тренуються в м. Біла Церква. У класі ВС-4 чемпіонське звання виборов Топіха Ігор, друге місце за Фроловим Андрієм, третє – Осадчий Олександр. Спортсмени – представники м. Броварів.

До спортивного заходу долучилися директор центру реабілітації «Шанс» Тамара Луценко, директор ДЮСШІ Київського регіонального центру «Інваспорт» Олександр Каурайнен та начальник навчально-спортивного відділу Світлана Громницька.

 

КОДА