WTF?
     
"Вільна бібліотека" на Майдані Свободи

 10 грудня в Броварах, на Майдані Свободи з'явилась "вільна бібліотека" Це металевий бокс з трьома полицями, на яких стоять книжки. За попередніми даними такий подарунок зробив для міста Максим Музика. В соцмережах люди тішаться з цього приводу та висловлюють побажання принести власні книжки аби поповнити бібліотеку.

 З іншого боку броварчани побоюються, що книги розтягнуть без поповнення замість узятих. Окрім того, на книги може вплинути вологість і холод. Та поки що, хвилюватися зарано, як воно буде - побачимо вже незабаром.

 Перехожі, які вперше побачили "вільну бібліотеку" із зацікавленістю підходили до неї. Переважно це люди поважного віку. Жінки просто уважно роздивлялись, а от чоловіки сміливо відкривали бокс і ретельно вивчали його вміст і зміст.

   

- Щось цікаве для себе знайшли? - питаємо в Андрія Андрійовича.

- Ні.

- А щоб хотіли почитати?

- Більш філософську літературу, довідкову. Це белетристика. Я або вже читав її, або вона мені вже не цікава. У мене також були вдома книжки, які я свого часу роздав. Правду кажуть, що настає час, коли маєш розкидати каміння, - усміхається. - Це чудово, люди неодмінно будуть радіти з такої нагоди, раптової нагоди.

- А як думаєте, хто встановив бібліотеку?

 

- Ну, напевно, люди, які хочуть залишити слід в житті міста, і роблять добро. 

 До речі Андрій Андрійович підказав непогану ідею, для старшого покоління, яке не є активним користувачем інтернету, добре було б покласти на полицю "вільної бібліотеки" пару довідників.