WTF?
     
Лідери Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари здійснили подорож до міста Трускавець для участі у проекті запропонованому Україно-полькою Радою обміну молоддю

У квітні 2019 року Палац творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області взяв участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю, організований Міністерством молоді та спорту України.Проєкт «Самореалізація європейської молоді шляхом отримання неформальної освіти» Палацу творчості дітей та юнацтва було визначено одним із переможців Конкурсу. У рамках реалізації даного проєкту  на запрошення  Конвенту Самоврядної Співпраці Польща-Україна з 23 по 29 вересня 2019 року лідери Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари здійснили подорож до міста Трускавець, у складі Власенка Тимура (СШ І-ІІІ ступенів № 7), Бачинського Олександра (НВК), Герасименко Марини (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10), Комягіної Катерини (БСШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Василя Стуса), а також координатора РДУМБ Ірини Акімової для участі у проекті запропонованому Україно-полькою Радою обміну молоддю.

 

«Польсько-українська Академія Самоврядування 2019», саме таку назву мав проект, це щоденні заняття присвячені різним питанням роботи самоврядування в Польщі та Україні. Метою проекту є  обмін практиками функціонування самоврядування з наших країнах, спілкування та встановлення дружніх стосунків між Україною та Польщею. Тренінги мали такі назви– «Територіальне самоврядування в Польщі та в Україні», «Громадянське суспільство» та «Ідея та практика волонтерства». Заняття мали не лише теоретичну частину, а й значну практичну. Діти моделювали створення бюджету органів місцевого самворядування, мали зустріч з владою міста та лідерами місцевих громадських та полонійних організацій, проводили «Польсько-український інтеграційний вечір», влаштовували вибори президента проекту. Визначним моментом стало обрання президентом української частини учасників проекту Олександра Бачинського, який посів це почесне місце за результатами  презентації виборчої програми та голосування.

Цікавим підсумком занять була реалізація волонтерських ініціатив, що дало можливість на практиці зрозуміти важливість волонтерства. Діти брали участь у прибиранні території Костелу Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, фарбували дитячий майданчик, організовували флешмоб та концерт для гостей готелю. В результаті напруженої тижневої роботи всі учасники отримали сертифікати та пам`ятні призи.

Броварська міська рада