WTF?
     
«Обережно, Фіксики!» знову в Броварах з новою ФІКСИ-ШОУ програмою (РОЗІГРАШ КВИТКІВ)

В неділю, 3-го листопада 2019 року в м. Бровари знову завітають фіксики, але вже з новою історією «Фікси ШОУ. Обережно, фіксики!», яку ви та ваша малеча зможуть подивитись о 12:00 в МКЦ «Прометей», що по бульв. Незалежності, 4.

Що ви знаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісні і веселитися?

Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім’ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими фіксиками! Сімка з Ноликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними… Фіксики із задоволенням граються з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксиспівки. Головне — це не потрапити на очі адміністратору залу, Умє Палатовнє! Адже вона не вірить в існування фіксиків…

 

А ви хочете дізнатися, як Сімка з Ноликом впораються зі злюкою адміністратором, та пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов’язково приходьте на нове "Фікси ШОУ"!

"Фікси ШОУ!" — інтерактивна вистава, яка дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це — єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.

На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі.

 

Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков.

Маленькі глядачі будуть у захваті!

Ціна квитка - від 120 грн. до 220 грн., в залежності від місця в глядацького залу МКЦ «Прометей». Замовити квитки можна в супермаркеті «VARUS» (вул. Гагаріна), супермаркеті «СІЛЬПО» (вул. Київська), в касі МКЦ «Прометей» (бульв. Незалежності) або онлайн не виходячи з дому за ЦИМ посиланням.

Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).

Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

Видання «AT BROVARY» хоче зробити подарунок для маленьких броварчан та розіграти два квиточки на «Фікси ШОУ. Обережно, фіксики!».
Щоб взяти участь у розіграші двох квитків, потрібно зайти на сторінку нашого видання в соцмережі фейсбук за ЦИМ посиланням, дуже прості умови конкурсу та чекати приватного повідомлення від наших редакторів, які сповістять вас про перемогу в цьому розіграші.