WTF?
     
«Здай зброю і тобі нічого не буде!» В Броварах розпочався місячник добровільної здачі зброї

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, а також профілактики злочинів з їх використанням, з 1 по 31 жовтня 2019 року в Україні триватиме місячник добровільної здачі зброї.
Нагадуємо, що відповідно до ст.263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення або збут вогнепальної зброї, боєприпасів чи вибухових речовин без відповідного дозволу карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.Громадяни, які добровільно звернулися до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно згідно з вимогами частини 3 ст. 263 ККУ звільняються від кримінальної відповідальності.Шановні жителі Броварщини з питань добровільної здачі незареєстрованої зброї звертайтеся до Броварського відділу поліції за адресою:
м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 24, або до поліцейських груп реагування патрульної поліції, інспекторів контролю за обігом зброї, чи до дільничних офіцерів поліції за місцем проживання.

Пам'ятайте! Незареєстрована зброя - це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків!

Броварський відділ поліції