WTF?
     
В Броварах відкрився культурно-просвітницький центр «СвітЛиця»

20-го вересня о 16:00 – вперше відкрив свої двері новий заклад культури - культурно-просвітницький центр «СвітЛиця», розташований по вулиці Ярослава Мудрого, 1.

Цей заклад створений з метою познайомити відвідувачів з цікавими фактами з життя та творчості великого Кобзаря. Тут Ви зможете пройтись по сторінках  життя Великого Кобзаря, зануритись у минуле, ближче познайомитись з його творчістю та дізнатися чим пов’язане місто Бровари з постаттю митця. До уваги відвідувачів пропонується інтерактивна екскурсія у вигляді квесту, проходити який потрібно за допомогою спеціально розробленого мобільного додатку. Саме завдяки використанню сучасних комп’ютерних технологій, зокрема доповненої і віртуальної реальності, розробникам вдалося створити освітню екскурсію, цікаву як для дітей, так і для дорослих, аналога якої ще немає в Україні.

Відділ культури Броварської міської ради висловлює щиру вдячність партнерам за реалізацію  проекту, які впродовж тривалого проміжку часу, докладали зусиль, щоб у нашому місті новостворений Культурно-просвітницький центр «СвітЛиця» відкрив свої двері для відвідувачів, запропонувавши новий унікальний продукт, а саме:

  • Катерині Степченко – професійному графічному дизайнеру та митцю за покликанням, яка любить красу, а ще більше любить створювати цю красу для інших. Її багаторічний досвід в проектах міжнародного рівня, в яких поєднується виняткова креативність, увага до деталей та оригінальна концепція, не залишає нікого байдужим. Катерина надихнула проект яскравими образами і кольорами. Вона – автор концепції ключового елемента екскурсії – фрески, арт-об’єкту, який без перебільшень можна назвати візитівкою проекту; власноруч наносила малюнок на стіну. Також дизайнер доклала зусиль до графічного дизайну мобільного додатку, працювала над анімацією деяких подій, розробляла брендбук і логотип нашого закладу та ще багато іншого знаходиться в її кейсі до нашого проекту.

- Галині і Олексію Серьогіним, які займались розробкою сюжету квесту, контентом, його режисурою, монтажем та всіма іншими знімальними процесами, харків’янам, фахівцям з багаторічним досвідом роботи на ринку івент-послуг, розробники чисельних квестів та тематичних квест-кімнат. Вони залучили до проекту професійного актора Євгенія Фроловича Плаксіна, який зіграв роль Кобзаря (ви побачите його в мобільному додатку). Це – заслужений артист України, провідний актор Харківського державного академічного українського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка. Слово Вам, Галино і Олексію.

- Костянтину Степченко, керівнику підрядної будівельної організації який неординарно і творчо підійшов до виконання ремонтних робіт на цьому об’єкті.

- Створенням технічної платформи для реалізації проекту Інтерактивної екскурсії займалася ІТ-компанія по розробці віртуальної та доповненої реальності FlexReality, м.Харків. Керівник Дмитро Грепан.

Начальник відділу культури Катерина Мелікова привітала виконуючу обов’язки директора Культурно-інноваційної платформи «ТепЛиця» Олену Танчинець, завідувача філіалу «Культурно-просвітницький центр «СвітЛиця» Юлія Кругляк, у руках яких теперішня доля нового проекту, їм продовжувати роботу, забезпечувати функціонування нового закладу і, буквально, кожного дня зустрічати відвідувачів Інтерактивної екскурсії.

Ми сподіваємось, що цей проект стане популярним і посяде місце на туристичній мапі України!

Броварська міська рада