WTF?
     
В Броварах затримали розбещувача неповнолітніх, який виявився пацієнтом психлікарні

Вже три дні містом Бровари точуться розмови про ман'яка неслов'янської зовнішності, який «гастролює» шкільними подвір'ями та намагається інтимними частинами свого тіла привернути увагу неповнолітніх дівчат.

Видання «AT BROVARY», побувавши у Броварському відділі поліції, з'ясувало, що у вівторок, 10-го вересня, працівниками поліції неподалік ЗОШ №5 був затриманий чоловік 1978 року народження, який дійсно вистежував школярок та намагався показати їм свої геніталії.
Як з'ясувалось, чоловік проживає зі своєю мамою по вул. Петлюри Симона, яка підтвердила той факт, що її син психічно хвора людина та перебуває на обліку в психічній лікарні.
Працівниками поліції було складено протокол, проведена з затриманим розмова і після цього «хворого» було передано його матері. Доречі матір пообіцяла, що проконтролює аби її син не покидав один квартиру.
На цьому історія не закінчилась, броварські діти продовжували розповідати батькам, ніби якийсь чоловік намагався їх зупинити та щось показати. 
Чотири дільничних поліцейських були задіяні, аби проконтролювати наявність цих випадків. Але географія, де був помічений збочинець, збільшувалась. Крім ЗОШ №10, №5 та НВК чоловіка вже бачили біля ЗОШ №9.

12-го вересня, близько 17:00, 41-річного чоловіка затримали неподалік його будинку. Що ж чекає на психічно хворого збочинця. А чекає його стаціонарне лікування в психлікарні в м. Глеваха, на обліку якої і стояв даний персонаж. У супроводі правоохоронних органів чоловіка найближчим часом доставлять до цього «веселого» медичного закладу.