WTF?
     
В Броварах пройшли щорічні велозмагання «Броварські дюни»

В суботу 7.09.2019 р., до дня фізичної культури і спорту, Броварський міський відділ фізичної культури та спорту разом з Броварським велоклубом «44х11» на галявині в Броварському лісництві ввосьме провели осінній «Відкритий чемпіонат м. Бровари 3-хгодинний марафон «Броварські дюни» (ХСМ), гірський велосипед».

Тепла, сонячна погода з температурою 28°С не саме краще, що підходить для технічного марафону, що гонка і підтвердила. Прийняти участь в змаганнях виявили бажання 94 спортсмени-велосипедисти з різних міст України. Залік в марафоні проводився в шести вікових категоріях — жінки 18+ та 35+, чоловіки 18+, 30+, 40+ та 50+. По команді судді старту «СТАРТ» стартова галявина вкрилась пилом, що здійнявся з-під коліс, гонка розпочалась.

Боротьба за кращу позицію розпочалась відразу, оскільки траса для багатьох вже була прикатана та знайома. По результатам першого кола в одну хвилину заїхало 3 гінця — Зубченко В. (Ч30+, Київ), Капущак В. (Ч30+, Київ), Черкас Є. (Ч30+, Київ); через хвилину з’явилися ще двоє Хлопов О. (Ч30+, Київ) та Жученко К. (Ч30+, Київ); ще через деякий час з’явився пелотон. Найшвидші з групи Ч18+ та Ч40+ вже на першому колі наздогнали та обійшли деяких гінців з групи Ч30+, які стартували за три хвилини перед ними. Із-за технічних проблем та погодних умов вже на першому колі пройшов значний відсів учасників.

 

В жіночій категорії також точилась дуже напружена боротьба, аж до самого фінішу.

Кожен фінішуючий отримав від мецената пляшку Coca-Cola, що була неочікуваним та приємним подарунком після виснажливого змагання. Призери та переможці марафону, що посіли 1÷3 місця, отримали, крім грамот та медалей, ще й подарунки: сертифікати від velosyped.сom (Велокиїв) та NUTREND, а за 4 та 5 місця грамоти. Крім цього учасники, що посіли перші місця були нагороджені авторськими кубками.

В підтримці та проведенні марафону прийняли участь NUTREND, velosyped.сom (Велокиїв), ПП Омельчук С.Г., PRIZE та Броварське лісництво.

Броварський велоклуб "44х11"