Першоліговець району броварський «Юніон» програв, але дав бій вищеліговцю Київщини «Беркут-Легіон»

03.09.2019 року в Броварах на стадіоні «Спартак» відбувся матч в рамках чемпіонату міста Бровари з футболу. На полі зустрічались місцевий ФК «Юніон», який виступає в першій лізі чемпіонату Броварського району та ФК «Беркут-Легіон», який бере участь у вищій лізі чемпіонату Київщини.
Дійсно, суперників важко було назвати рівними та ще й команда Руслана Семенця приїхала на матч не в оптимальному складі. Але грати потрібно, попри ці фактори. І не тільки грати, але й перемагати.

Саме перемагати були налаштовані гравці «Юніона», що вони продемонстрували вже на перших хвилинах матчу. Вже на 8-й хвилині матчу активно зіграв правий фланг, що дало змогу Олександру Степанюку відкрити рахунок цього матчу.
Звичайно клас команди позначився на територіальній та ігровий перевазі команди «Беркут-Легіон», яку м'яко кажучи, не дуже влаштовував рахунок на табло на початку матчу.

На 12-й хвилині матчу через неупереджені дії голкіпера команди «Юніон» беркутівці зрівнюють рахунок.

А далі команда Руслана Семенця «посипалась» - один за одним почали влітати м'ячі у ворота ФК «Юніон», натомість щось організувати у воріт суперника юніонівцям рідко виходило. Не дивлячись на 1:5 в кінці першого тайму, декілька виходів «один-на-один» вдало ліквідував вже виснажений голкіпер «Юніона» Вадим Коваль.

Перший тайм закінчився з розгромним рахунком та майже стовідсотковою впевненістю у підсумковому ще більшому розгромі.

Але в другому таймі на футбольному полі почалась гра, яка кардинально відрізнялась від гри в першому таймі. Іноді здавалось, що на трав'яний газон вийшли дві інші команди.
Стало цікавіше і глядачам, адже гра була вже не односторонньою, а проходила зустрічними курсами. В напруженні перебував вже не тільки голкіпер «Юніона», але воротар команди «Беркут-Легіон». І не даремно перебував, адже настав зірковий момент нігерійського легіонера ФК «Юніон» Поля Обебедуо, який, за рахунок техніки та швидкості, зумів розібратися не тільки із захисниками суперника, але й з їх голкіпером. Тож на 52-й хвилині матчу рахунок став 2:5 на користь «беркутів».

Майже відразу Сергій Макаренко міг забити третій гол у ворота «Беркут-Легіон», але чи то брак техніки, чи то везіння, стали на заваді вдалого виходу «один-на-один».

Хочемо згадати, що вже традицією стало відвідувати матчі ФК «Юніон» для голови Федерації футболу м. Бровари Миколи Логвіна, який і цього разу уважно спостерігав за діями гравців обох команд.

Але повернемось до гри... А саме до 57-ої хвилини матчу. Чому саме її? Та тому що «Юніон» пропускає ще один, шостий гол в цьому матчі саме на 57-й хвилині.
Але тут почалось найцікавіше... Так, ФК «Беркут-Легіон» атакував, небезпечно атакував, але голкіпер «Юніона» виправляв свої помилки в першому таймі прекрасними сейвами та виходами на суперника.

Цікаво ще й те, що не один Коваль Вадим запам'ятався в команді Руслана Семенця. Настав зірковий час для Поля Обебедуо, який спочатку небезпечно пробив по воротах, які насилу врятував голкіпер «Беркут-Легіону», але на 65-й хвилині все ж таки Поль забиває та робить рахунок 3:6.
Ближче до кінця гри замість травмованого Віктора Циганкова, який потягнув м'яз, на поле вийшов граючий президент ФК «Юніон» Руслан Семенець. Звичайно, стан здоров'я та вік Руслана В'ячеславовича не дуже підсилило команду, але для підсилення ж був Поль Обебедуо, який все частіше та частіше турбував захисників та голкіпера «Беркута».
Ще один гол та хет-трик від нігерійця стали винагородою його праці на полі.

В кінці гри ФК «Берут-Легіон» вдалося ще раз відзначитись та зробити рахунок остаточним 4:7 на свою користь, але можна з впевненістю сказати, що в другому таймі «Юніон» показав класну гру, з моментами, голами, гру, яка сподобалась глядачам, які зібрались на трибунах стадіону «Спартак». А для кого повинна грати кожна команда? Звичайно для них, для своїх вболівальників.