WTF?
     
В Броварах два «німця» не розминулись по вул. Київська. Є постраждалі

16.08.2019 близько 13:20 в Броварах на перехресті вул. Київської та вул. Короленка трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів Volkswagen Polo та Audi A6.

Про це повідомляє «БРОВАРИ Today» у себе на сторінці в соцмережі.

За інформацією, яку надали свідки аварії виданню «AT BROVARY», Volkswagen Polo (таксі UBER) рухався з боку Чернігова, в той час, як Audi A6 повертав з вул. Короленка. Далі відбулось зіткнення, де в більшій мірі постраждав автомобіль таксі та його водій.

 

Три варіанти, чому відбулось зіткнення:

  • Один з них, порушивши ПДР, продовжив рух на червоне світло світлофору.
  • Обоє продовжували рух на жовте світло.
  • Світлофор «заглючив» або зовсім не працював.

Правоохоронцям, водії обох постраждалих транспортних засобів стверджують, що рухались на зелене світло. Хто саме винен в аварії, буде з'ясовувати поліція, задіявши систему відеоспостереження «Безпечне місто».
Відомо, що водія Volkswagen Polo каретою швидкої допомоги доставлено до Броварської клінічної лікарні з незначними травмами. Таксиста врятували подушки безпеки.

«БРОВАРИ Today» називає перехрестя вул. Київської та вул. Короленка «улюбленим» місцем служби таксі «UBER». Воно то і не дивно, адже 24-го серпня 2017 року на цьому перехресті ледь не постраждала ціла сім'я. В аварії фігурував автомобіль служби таксі «UBER».