WTF?
     
Дебют броварських рокерів

 4 грудня у МКЦ "Прометей" відбувся перший сольний концерт рок-гурту "Formingo". На ньому команда презентувала дебютний студійний альбом  "Звук, что даёт жизнь". Перед виступом наші журналісти зустрілись з фронт-меном групи, Назаром Хованським, аби більше дізнатися про молодий колектив.

- Будь ласка представте ваших музикантів.

- На барабанах Філіп Логвиненко, на басу Женя Бричок, Дмитро Приходько на соло-гітарі, також на гітарі граю і я.

- Яка провідна ідея вашого альбому, чи це "збірна солянка"?

- Альбом можна розцінювати 50 на 50. Він доволі концептуальний і цілісний. Поприте те, що пісні різні за характером, їх об'єднує позитивна хвиля. У піснях ми торкаємось суспільних проблем, висловлюємо особисті побажаннянашій країні, нашим людям.

- Скільки вам років?

- Мені - 21.

- Як давно існує ваша команда? 

- З 2009 року, як дует, а з 2014-го - ми зібрались з іншими хлопцями у повноцінний рок-гурт та почали активніше, серйозніше працювати. - Під час інтерв'ю музиканти та звукорежисери продовжують регулювати звук.

- Здається занадто гучно для такого приміщення.

- Ми ще в процесі, - усміхається - усе відрегулюємо, усе буде виведено на загальний звук - буде добре. 

  

- Чи є у вас улюблена пісня?

- Є в нас одна хітова, яка подобається всім, називається "В рОдном крає".

- "Павло Зібров" уже "відлюбили"?

- Ха , - сміється - ми її любимо, але співаємо вже давненько. Як усі музиканти ми любимо свою творчість, постійно працюємо, репетуємо, але завжди цікаво щось нове. 

- Є якась спеціальна людина, яка відповідає за ваш зовнішній вигляд?

- Принаймні поки нема. Якось усі разом узгоджуємо, хоча барабанник і басист вони більш полюбляють в роковій манері вдягатися (в чорне з ціпками), інші - полюбляють повсякденний стиль. 

- Хто головний?

- Ну я, напевно, - озирається на команду - я - фронт-мен, мозговий центр.

- Якісь суперчки щодо звучання є? Хто вирішує питання звуку: коли, як, яким чином повинно звучати?

- Суперечки, звісно, є. Тільки разом вирішуємо. Усі обговорюємо, працюємо над кінцевим звучанням, приходимо до вірного результату. Створюю тексти я, тобто приношу ідеї хлопцям, якщо вони їм довподоби, то ми працюємо. Буває так, що ми працюємо над деякими речами, та вирішуємо полишити цю справу (матеріалу в нас вдосталь), обираємо щось інше, щось особливе - яке буде довподоби усім членам команди. 

- Чим ви відрізняєтесь від інших гуртів, від тих, що були до вас?

- Ой, ну... напевно ми інші. Ми харизматичні, озорні хлопці. Вирізняємось звучанням, не паримось, щоб грати в якомусь одному напрямку, ми багатогранні. Мішаємо хіп-хоп і альтернативу, і якусь зовсім слізьливу попсу - такий в нас разнобарвний казан. Ну і взагалі, я вважаю, що звучання гітар у нас не схоже ні на кого, концептуальне наповнення.

- Звідки ви?

- Власне, ми з гітаристом з Броварів, басист і барабанник з Києва.

 - Де ви записувалися?

- У мене вдома, - сміється. - Скоро буде можливість послухати в інтернеті. Необхідно, щоб альбом пройшов регістрацію. Думаю незабаром його можна буде послухати на платних ресурсах. 

- Як що до дисків?

- Вони є, навіть, з собою. Коштує 35 гривень. Їх десь штук 40, ми вирішили зробити мінімальний тираж. Якщо справа піде, зробимо більше.

- Чи є у вас продюсер?

- Поки все самі. Усе власними силами, вкладаємось і фінансово, і творчо.

- Сильно витратились?

- Ой.., хай це лишається комерційною тайною, - усміхається - не сказав би що сильно, зважаючи на сьогоднішні розцінки, це небагато, але для колективу ще не розкрученого, це помітно. Хотілося б бачити віддачу, нам подобається цим займатися, хотілося б підняти нашу творчість на серйозний рівень..

- Щоб заробляти...

- Звісно, що може бути краще, ніж заробляти улюбленою справою. Здається це мрія будь-кого, хто прагне бути щасливим.

- Хто впливав на вашу творчість? Зрозуміло, що ви ще в процесі, але хтось таки впливав на ваше становлення.

- Моя мама. Вона сама - вокалістка (співала у групі), може послухати, порадити. Бувало, що говорила: ось тут грубувато по тексту чи музично. 

- Хто з відомих музикантів формував ваш музичний смак?

- Ну згадаємо когось зі стареньких: «Metallica», "Rage Against the Machine", "Limp Bizkit", "Linkin Park", "AC DC". З молодих, наших - "О.Torvald", подобаються кримчани - "Кожаный олень"

 Зауважимо, що хлопці вжарили не гірше за ветеранів. До речі, на захід прийшли не лише поціновувачі "важкенького", багато людей зібралося, просто, на тусовку, адже вхід був вільним. Але й перші, й другі залишилися задоволені. Чудово, що в Броварах з'явилась своя команда, яка грає подібну музику. Сподіваймося, що  на святкові концерти міста, запрошуватимуть гурт, який дасть справжнього року народу.