WTF?
     
Довго і дорого: ремонт мосту на вулиці Кутузова (ВІДЕО)

 Зважаючи на те, що ремонт мосту через залізничну колію по вул. Кутузова суттєво затягнувся (у той час, коли там дедалі частіше трапляються ДТП), а кошторис виріс, наша команда вирішила звернутися до міського голови за роз'ясненнями. Окрім уже вказаних пунктів, "At Brovary" цікавило, чи не варто розібрати міст, замість того, щоб вкладати в нього шалені кошти. Його було зведено над залізницею, яка тепер вже не працює. До того ж, ми запитали, чи звітує хтось перед головою Броварів за виконану роботу, адже за дні спостережень наша команда побачила, що процес іде досить мляво. 

 

 Отже, коли розроблялась документація робочого проекту капітального ремонту мосту на вул. Кутузова кошторис складав 15029,303 тисяч гривень. Ремонтні роботи були розпочаті в липні 2014 року. За рік було витрачено 2565,593 тисяч гривень. У процесі виникла необхідність "врахування додаткових обсягів робіт...Так, у січні 2015 року спеціалізованою експертною організацією було проведено обстеження шляхопроводу для визначення технічного стану конструкцій. Встановлено, що фактичні об'єми відновлення захисного шару бетону опор є суттєво більшими, ніж видимі на їхній поверхні. Пов'язано це з глибоким просочуванням води у товщу бетону ригелів внаслідок їх конструкції та внутрішньою корозією армування".

 Отже, попередні розрахунки довелось суттєво коригувати, "з урахуванням технічних питань та рішень, а саме: заміна конструкцій деформаційних швів по всій довжині деформаційного зазору над всіма опорами та влаштування системи водовідведення з проїзної частини, ремонт опор, при цьому необхідність підсилення найбільш зруйнованих стійок для опор, які не мають діафрагм (опори 3 та 5), а також підсилення всіх ригелів, ремонт прогонових будов, конструктив монолітного тротуару, зовнішнє освітлення, ремонт підпірних стін з обох боків".

 Що ж, в такому випадку, стільки часу ремонтував підрядник, якщо найголовніші проблеми виявили за два роки? Отже, попередня експертиза була хибною (якщо вона була). У найбезневиннішому випадку, це недбалість, яка обходиться броварчанам, не просто, у кругленьку суму, а й коштує людських життів і здоров'я, адже ця ділянка одна з найаварійніших у нашому місці.

 

 Зокрема, у відповіді на звернення, ідеться про те, що коригування проекту відбувалось "під керівництвом сертифікованого головного інженера". Новий документ пройшов експертизу, за результатами якої, отримав позитивний звіт, що видала філія ДП "Укрдержбудекспертиза". Рішенням броварського виконкому було "затверджено техніко-економічні показники робочого поекту з загальною кошторисною вартістю 27 819,415 тис. гривень". Далі було оприлюднено процедуру закупівлі робіт, сформували документацію конкурсних торгів, провели тендер серед підрядників. "Фінансування капітального ремонту розпочато відповідно до будівельного титулу."

  Нагадаймо, що міст було зведено над залізничною колією заводу "Торгмаш", якою більше двох років не користуються. Тобто, понад два роки ремонтується міст, і майже стільки ж не їздять залізницею. Виникає питання: чи не доречніше й дешевше розібрати міст? 

 Виявляється, що: "можливість демонтажу шляхопроводу мусить бути обґрунтованою та тільки за рекомендацією спеціалізованої організації з обстежень будівель та споруд. Обстеження споруди у 2015 році таких рекомендацій не надавало."

 Отже, з одного боку міст настільки аварійний, що довелось вдвічі підняти вартість ремонтних робіт, з іншого - підстав для демонтажу немає.