WTF?
     
Майже двісті броварських дітей за рахунок міста вирушили на відпочинок

Для багатьох дітей табір є невід’ємною частиною їхнього літа, адже такий відпочинок насамперед дарує нові емоції та знайомства. Не є виключенням і наші діти з міста Бровари. 

 
Так, за кошти міського бюджету Службою у справах дітей Броварської міської ради Київської області було придбано 100 путівок в дитячий табір "Сонячний берег" (Одеська обл., смт. Сергіївка) та 90 путівок в табір "Наталія" (Закарпатська обл., Рахівський район).

  

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей) 04 серпня 2019 року вирушили на оздоровлення в зазначені табори. 

  
21 день оздоровчої зміни готує Броварським дітлахам сюрпризи за їх вподобаннями (мальовничі краєвиди Карпат або купання в Чорному морі), а також вони отримають можливість відкрити свої приховані таланти і познайомитися з новими друзями.

Служба у справах дітей Броварської міської ради Київської області