WTF?
     
Броварські правоохоронці провели для школярів день відкритих дверей

З метою профілактики правопорушень серед дітей у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти гендерного насильства» співробітники Броварського відділу поліції провели День відкритих дверей.

Правоохоронці акцентували увагу школярів на тому, що важливо не боятися повідомляти про факти вчинення насильства відносно них. Учням роз’яснили, куди вони можуть звернутися за допомогою. Також розповіли про злочини, які найчастіше скоюють підлітки та про їх наслідки - кримінальну відповідальність.

  

Правоохоронці не тільки провели лекцію, а й показали дітям чергову частину поліцейського відділу. Там вони розповіли школярам про порядок реєстрації повідомлень і заяв про правопорушення та реагування на них.

У приміщенні актового залу працівники спеціального підрозділу поліції продемонстрували учням спеціальні засоби, якими вони користуються у службовій діяльності та розповіли про їх призначення. Вартові порядку дозволили дітям приміряти на себе бронежилети, шоломи та потримати в руках стрілецьку зброю.

 

На подвір’ї відділу поліції школярі ознайомилися зі спеціально обладнаними службовими автомобілями, на яких поліцейські поспішають допомогти потерпілим громадянам та затримати зловмисників.

Педагоги загальноосвітніх навчальних закладів подякували правоохоронцям за пізнавальну лекцію та екскурсію.

 

Броварський ВП ГУНП в Київській області