WTF?
     
Батьківський рейд та як у броварської горе-матері двох дітей вилучали

У результаті спільних рейдів у м. Бровари ювенальні поліцейські та представники соціальних служб вилучили з кризової родини двох малолітніх занедбаних дітей. Нині їхнім здоров’ям опікуються медики у лікарні. Мати понесе адміністративну відповідальність за відверте ігнорування обов’язків по догляду за дітьми відповідно до ч.2 ст.184. 

 
Співробітники ювенальної поліції Броварщини спільно з представниками міської служби у справах дітей продовжують відвідувати сім’ї, що опинилися в тяжких життєвих умовах і в яких виховуються малолітні діти. Такі превентивні заходи допомагають правоохоронцям попереджувати негативні явища в сім'ях і наглядати за дітьми з «групи ризику».
Правоохоронці перевірили умови проживання дітей у родинах, які раніше вже потрапляли у поле зору поліції. В деяких випадках працівники ювенальної превенції провели профілактичні бесіди з дорослими, в інших – склали протоколи відносно батьків, що не виконують свої обов’язки. 

 
Під час відвідування однієї з родин, правоохоронці вкотре виявили ігнорування матр’ю своїх батьківських обов’язків. В будинку були відсутні найнеобхідніші продукти харчування. Також шокували антисанітарні умови, в яких проживала родина. У кімнаті, де вони спали, стіни та стеля не ремонтувалися багато років, підлогу та меблі ніхто ніколи не мив, одяг не прався. Жінка навіть не виявила жодних емоцій, коли від неї забрали дітей. Наразі ними опікуються соціальні служби міста. Правоохоронці повідомили горе-матері, що їй загрожує позбавлення батьківських прав.