WTF?
     
Затримка рекорду. Броварчанин Олег Іваненко чекає «з моря погоди»

Броварчанин Олег Іваненко, який є депутатом Київської обласної ради після програшу на парламентських виборах відразу відправився до Франції, звідки паромом дістався до берегів Великобританії, аби вплав подолати Ла-Манш, протоку між Великобританією та Францією. 
Як завжди, Олег поставив перед собою складну задачу, складну для здорової людини, але чоловік прикутий до інвалідного візка, тому задача автоматично перетворюється в архіскладну.

В інвалідному візку спортсмен вже 25 років, проте, не дивлячись на це, на його рахунку багато нагород. У минулому році він переплив Босфор.

Спортсмен тренується в Києві за допомогою спеціального велотренажера. Щоб подолати Ла-Манш Олегу потрібно проплисти близько 20 годин.

- Відстань чимала - 34 кілометри, вода прохолодна - 15-17 градусів. Це для зарядки енергією тих, хто вважає, що він не може в житті чогось досягти. Я всім кажу: якщо Іваненко за 25 років на колясці зміг досягти, то кожен українець зможе, адже вікно можливостей набагато ширше, - розповідав Олег Іваненко.

По приїзду до міста Фолкстон, що у Великобританії, на вулиці стояла спекотна безвітряна погода погода. Позначка термометра трималась на +37ºС. Про це Олег Іваненко розповів у себе на сторінці соцмережі. 

Але вже наступного ж ранку все радикально змінилося: температура повітря знизилася до 17 градусів, небо вкрили темні і низькі хмари, подув сильний вітер, постійно зривався дощ. 

- Зрозуміло в таких умовах заплив проводити не можна. Тому в прямому сенсі сиджу і чекаю біля моря погоди. Однак настрій бойовий! Ла-Манш все одно буде наш!, - цієї неділі написав Олег на своїй сторінці.

  

Сьогодні, 29-го липня, Олег Іваненко повідомив, що й доці «палить бамбук» в Англії в м. Фолкстон та чекає на сприятливі для запливу погодні умови. Але до низької температури додався ще й шторм.

- Англія. Шторм. Чекаємо старт. Орієнтуємося на вівторок або середу. На жаль, поки погода наш найбільший суперник, - пише сьогодні броварчанин у себе на сторінці.

Скільки чекати, невідомо, рішення про початок запливу приймає капітан, але на даний момент залишається тільки чекати. Скільки ж чекати?

По прогнозам погоди на середу вітер трохи стихне, але велика вірогідність опадів. Час покаже... І маємо надію, що вже зовсім скоро броварчанин Олег Іваненко повернеться в місто Бровари з новим світовим рекордом.

У вівторок, 30.07.2019 року море піднесло новий «сюрприз». Який саме? Воно просто втікло...

- Як бачите за моєю спиною море зовсім кудись пішло. Яхти лежать на грунті. Море не тільки не пускає, а й зовсім тікає від чемпіона. А якщо серйозна, то тут настільки мінлива погода, що передбачити, що буде буквально через годину дуже складно. А плисти майже 33 кілометри доведеться далеко не одну годину. Тому спеціальні служби і не дають дозволу на заплив. Чекаю. Але в своїй перемозі і над морем, і над стихією, і над собою впевнений!, - пише Олег Іваненко.
Далі буде...