WTF?
     
Бровари – бронзовий призер чемпіонату України з пляжного гандболу

За нагороди чемпіонату України з пляжного гандболу у Черкасах 11-14 липня змагалися юнаки та дівчата 2004-05 років народження.

В турнірі взяли участь і вихованки відділення гандболу Броварського вищого училища фізичної культури. Вони змагалися із своїми однолітками із Херсону, Тернівки (Дніпропетровська область) та Конотопу (Сумська область).

За словами Заслуженого тренера України Олександра Гурського, що команду довелося збирати в останній момент, так як гандболістки перебувають на канікулах. Перед турніром провели лише одне тренування – тому довелося грати практично з «чистого листа». Чемпіонат проходив по коловій системі, коли команди грали між собою, при цьому зустрічаючись одна з одною та й ще не один раз. В підсумку команда із Броварів стала «бронзовим» призером, перемігши представниць Конотопу. Самі змагання пройшли в мальовничій місцині на березі Дніпра і дуже жаль, що в місті-господарі не знайшлося команди, яка б представила його на національному чемпіонаті.

Підсумкова турнірна таблиця:

Дівчата:

  1. Херсон
  2. Тернівка
  3. Бровари
  4. Конотоп

Юнаки:

  1. Луцьк
  2. Чорноморськ
  3. Нововолинськ
  4. Мелітополь
  5. Київ
  6. Тернівка

Нагадаємо, що цими вихідними, 20-21 липня в Києві відбудеться черговий Кубок України з пляжного гандболу. Місце зустрічі - Гідропарк, Місто Спорту.

Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації