WTF?
     
Святковий концерт "Повір у себе!" (ВІДЕО)

 3 листопада у МКЦ "Прометей" відбувся святковий концерт для дітей з обмеженими функціональними можливостями, "Повір у себе!" У підготовці заходу брали участь: міський голова; Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді; Відділ культури Броварської міської ради; Адміністрація та працівники МКЦ «Прометей»; Служба у справах дітей та сім’ї; Управління соціального захисту населення; Управління освіти і науки Броварської міської ради. Окрім того, ведучі висловили подяку компанії "Вєста", ТОВ «Мрії збуваються» та гіпермаркету «Епіцентр».

  

 У фойє на присутніх чекала виставка робіт, які власноруч зробили особливі дітки власноруч. Гості могли помилуватися картинами, виробами з паперу, вишивками.

 

 Це вже 19 щорічний концерт. Почесне право відкрити захід організатори надали очільнику міста І. В. Сапожку та видатній броварчанці, параолімпійській чемпіонці та багаторазовій призерці літніх параолімпійських ігор з плавання, двократній призерці зимових параолімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону, заслуженому майстру спорту України, Олені Акопян. 

  

 Розпочав концерт народний вокальний ансамбль "Калинка" піснею "Мелодія добра". Наступною виконала балет-танок "Мрія" солістка народного хореографічного ансамблю, Гурт Олександра. На концерті лунали вірші, гуморески, дітки виконували пантоміми та музикальні постановки. Дуже багато слів лунало про любов до України, про війну, про прагнення миру.

 

 Нашій команді найбільше запам'ятався вірш у виконанні Кадирової Маргарити "Дивне кошеня". Це розповідь про страшного, одноокого, часто битого кота. Тварину ніхто не любить, її ніхто не гладить через бридкий вигляд. Але ж ті самі люди, які гидують ним, створили із колись нормального котика, скалічене страшко. Врешті кота вбили, але перед смертю він встиг зробити дещо дуже важливе. На вмираючу тварину натрапила дитина. Дивлячись, як кіт помирає, вона його не покинула. В очах у звірятка дитя побачило безмежну вдячність і навіть любов. За таку страшу коротку мить тварина навчила маленьку людину любові більше, ніж оточуючі дорослі. У багатьох глядачів в очах бриніли сльози. Проте це був єдиний сумний відступ.

  

 Уже за хвилину веселощі відновилися. Свято продовжилося інсценізацією пісні "Антошка". Зауважимо, що на концерті виступали не лише особливі дітки, але й запрошені гості. На кожного артиста з обмеженими функціональними можливостями за кулісами чекав подарунок від організаторів.

Тривало свято близько півтори години, щоб не втомлювати малечу. Закінчила захід співоча броварська зірочка, Дарина Сорокіна.