WTF?
     
Прокуратура в суді наполягає на скасуванні незаконного дозволу на будівництво житлового кварталу в м. Бровари

Броварською місцевою прокуратурою виявлено численні порушення вимог містобудівного законодавства під час будівництва багатоквартирних житлових будинків у місті Бровари. 

Так, видані місцевим управлінням архітектури черговому забудовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки з будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями на території 2-го мікрорайону ІV житлового району у м. Бровари, не відповідають містобудівній документації на місцевому рівні, містобудівному законодавству, будівельним нормам стандартам і правилам.

З огляду на викладене, прокуратурою протягом шести місяців поточного року до контролюючого органу направлялися листи з розрахунком щодо вищевказаних порушень вимог містобудівного законодавства, ініціювалися відповідні заходи державного архітектурно-будівельного контролю (позапланової перевірки) та притягнення винних осіб до відповідальності.

Проте, ні орган місцевого самоврядування, ні контролюючий орган не вжили передбачених законом заходів щодо проведення позапланової перевірки, відмови чи скасування містобудівних умов та обмежень, а навпаки видали дозвіл забудовнику на виконання будівельних робіт...

Прокуратура Київської області