WTF?
     
Броварські полісмени до забезпечення правопорядку на виборчих дільницях готові

Сьогодні, 18.07.2019 року керівники Броварського відділу поліції провели стройовий огляд та інструктаж особового складу щодо забезпечення правопорядку на виборчих дільницях. Про це повідомляє Броварський відділ поліції.
Нагадаємо, з 15 липня особовий склад всіх підрозділів МВС переведено на посилений варіант несення служби. На території обслуговування відділу поліції розташована 1 окружна виборча комісія та 94 дільничні виборчі комісії. Для охорони публічного порядку задіяно 184 працівники поліції, а також придані сили.

 
Вже сьогодні бюлетні доставлять на усі дільниці, розташовані у м.Бровари. Весь процес будуть охороняти поліцейські. До моменту передачі дільничним виборчим комісіям, бюлетені та протоколи будуть зберігатися в спеціальній кімнаті під цілодобовою охороною правоохоронців. Наряди поліції стежать за ситуацією на дільницях, а відтак оперативно реагуватимуть у разі виявлення порушень.

 
Поліцейські закликають усіх учасників виборчого процесу не порушувати виборче законодавство, бути взаємоввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок.

До кінця доби поліція Броварщини візьме під цілодобову охорону всі виборчі дільниці міста та району

Поліцейські продовжують забезпечувати правопорядок і збереження виборчої документації під час її перевезення на виборчі дільниці. 
Керівництво вкотре провело інструктаж особовому складу щодо охорони виборчих комісій під час отримання та переміщення бюлетенів. Увагу поліцейських акцентували на неухильному дотриманні законності, забезпеченні правопорядку, оперативному реагуванні на всі правопорушення під час виборчого процесу.Для контролю за станом оперативної обстановки працює ситуаційний центр. 
Допомагати поліцейським забезпечувати правопорядок під час проведення виборів до Верховної Ради України будуть, зокрема, бійці Нацгвардії, рятувальники, курсанти та викладачі академії внутрішніх справ.
Поліція Броварщини нагадує, що сьогодні, 19 липня, останній день агітації за кандидатів у народні депутати до Верховної Ради України. За агітацію в "день тиші" і в день виборів передбачено штраф: на громадян від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відтак правоохоронці радять дотримуватись чинного законодавства, а у разі виявлення порушень негайно інформувати про це поліцію.

У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.