WTF?
     
«Попередньою причиною загоряння маршрутки №332 став запалювальний пристрій», - ПП «А.Т.Н.» (ВІДЕО)

18.07.2019 року в Києві біля станції метро «Лісова» загорілась маршрутка. Про це в соцмережі повідомив депутат Броварської міської ради Андрій Саук, який і виклав відеозапис пожежі.

Як з'ясували журналісти видання «At Brovary», постраждалий автобус «Богдан» (державний номер АВ 9494 СА) належить столичному перевізнику ПП «А.Т.Н.» та працює на броварському приміському маршруті №332.

Поспілкувавшись з представником даного перевізника, стало відомо, що попередньою причиною загоряння стало те, що невідома особа підкинула в задню частину салону пасажирського транспортного засобу запалювальний пристрій, який загорівся після висадки всіх пасажирів. Автобус згорів повністю.

 
Працівниками поліції та МНС в салоні були виявлені ознаки явного підпалу, підкладення запалювального пристрою на виду. Є залишки батарейки, проводів, фольги. Пристрій так горів, що водій не зміг погасити його вогнегасником.

Нащастя обійшлося без людських жертв.

Як повідомляє «Магнолія-ТВ», надзвичайна подія сталася із самого ранку на Броварському проспекті. Водій автобуса розповів, що висадив людей на кінцевій зупинці, а за мить почув дивне шипіння та побачив у дзеркалі стовп чорного диму з під задніх сидінь. Згодом чоловік знайшов залишки дивного пристрою.

Фото: Інформатор