WTF?
     
67-річного чоловіка вбила й закопала на городі дружина (ВІДЕО)

 З липня міліція розшукує загиблого, як безвісти зниклого. Влітку до правоохоронців звернулась жителька села Залісся, яка повідомила, що її батько вийшов з дому й не повернувся.

 Вдруге жінка звернулась до поліції, коли випадково натрапила на тіло батька, що було закопане на їхньому ж городі. Вона звернула увагу на землю, яка просіла, та почала розкопувати її. Дочка відкопала тіло чоловіка, що було замотане в поліетилен. Очільник Броварського відділу поліції повідомив, що у вбивстві небезпідставно підозрюється 65-річна дружина загиблого.

Начальник Броварського відділу поліції Олег Янчинський розповів, що у вбивстві жителя села Залісся ґрунтовно підозрюється його 65-річна дружина. Правоохоронці під час проведення оперативних заходів з’ясували, що напередодні зникнення між чоловіком та жінкою виникла чергова сварка, яка переросла в бійку. Втомившись від постійних образ, дружина дочекалася коли кривдник засне, взяла кувалду та кілька разів вдарила по голові, спричинивши йому смертельне поранення. Щоб приховати сліди злочину, витягнула тіло покійного на подвір’я та закопала, а щоб уникнути покарання вигадала історію про його зникнення.

 Відомо, що напередодні "зникнення" чоловіка, між подружжям відбулась чергова сварка, що переросла у бійку. Утомившись від постійних образ, жінка дочекалась поки кривдник засне й кілька разів ударила його по голові. Коли зрозуміла, що чоловік помер, закопала його у городі, а щоб уникнути відповідальності вигадала історію про зникнення. 

 Наразі відкрите кримінальне провадження ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Жінці загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. Тривають кримінальні експертизи та досудове розслідування. 

Броварський ВП ГУНП в Київській області