WTF?
     
На лаві підсудних опинився чоловік, який в Броварах на зупинці громадського транспорту вистрілив у голову пенсіонерки, щоб її пограбувати

Встановлено, що раніше судимий, 36-річний уродженець Донецької області перебував на зупинці громадського транспорту у м. Бровари, де побачив пенсіонерку та вирішив вчинити вбивство з корисливих мотивів.

Нагадаємо, що обвинувачеий підійшов ззаду до жінки, яка перебувала на зупинці громадського транспорту, дістав із-за поясу штанів травматичний пістолет марки “Форт 17-Р”, калібру 9 мм. Р.А., який носив при собі, при цьому, діючи умисно, бажаючи настання негативних наслідків у виді смерті потерпілої, з метою заволодіння її особистим майном, здійснив із вказаного пістолету постріл у голову потерпілої. 

Внаслідок отриманого поранення пенсіонерка впала на тротуар, а обвинувачений взяв її сумку, де знаходились 3000 гривень, пенсійне посвідчення, свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та разом з викраденим майном покинув місце вчинення злочину.

На щастя, жінка не померла, а лише отримала тілесні ушкодження у виді кульового проникаючого поранення голови.

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури, досудове розслідування кримінального провадження за обвинуваченням чоловіка у вчиненні злочину передбаченого, ч. 2 ст. 15, п. 6 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, з корисливих мотивів) КК України, завершено. 

Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Вирок суду зловмисник очікуватиме під вартою.

Прес-служба прокуратури Київської області