2 грудня розпочався Кубок України з вільної боротьби

Традиційно в нашому місті стартував Кубок України з вільної боротьби. Глядачі мали змогу спостерігати за непередбачуваними й запеклими двобоями, адже на змагання з'їхались кращі спортсмени. Борці змагались у чотирьох вагових категоріях.

Місця учасники поділили наступним чином: у категорії 57 кг, перше місце посів Ратушний Сергій (Київ), друге - Хавалджи Ігор (Київ), треті - Маркович Тарас (Київська обл.) і Булат Олександр (Київська обл.). У категорії 61 кг першість дісталась Шолінян Людвигу (Київ), друге місце зайняв Буруков Володимир (Одеса), треті - Джелема Артем (Львів) і Білейчук Петро (Івано-Франківськ).

У категорії 65 кг місця розподілились так: №1 - Едігаров Арсен (Київська обл.), №2 - Квятковський Андрій (Львів), №3 - Петрів Іван (Львів) і Джафарян Тітал (Харків). У категорії 70 кг першість здобув Кусяк Іван (Івано-Франківськ), друге місце посів Міхайлов Василь (Одеса), треті - Пономаренко Сергій (Одеса) і Радулов Семен (Одеса).

Статтю підготовано за матеріалами сайту wrestlingua.