WTF?
     
В Броварах розпочали виплачувати грошову допомогу для людей з інвалідністю

З червня місяця поточного року розпочалося фінансування заходів, передбачених Київською обласною цільовою програмою підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017 – 2020 роки, а саме: надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та ІІ груп, в тому числі дітям з вадами зору та слуху. Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.
Для отримання адресної грошової допомоги особам з інвалідністю, дохід яких не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, необхідно надати наступні копії та оригінали документів: 
паспорт та документ про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
пенсійне посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги;
довідка МСЕК про встановлення інвалідності;
довідка про склад сім’ї (оригінал) Обов’язково! прописані родинні стосунки або оригінали та копії документів, що підтверджують родинний зв’язок.
довідка за реквізитами, для переказу грошової допомоги;
довідка про доходи за останні 6 місяців.
Додатково:
для одиноких осіб з інвалідністю необхідно надати довідку про те, що особа дійсно одинока та перебуває на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) або довідка з ЖЕКу, ОСББ, тощо про те, що особа дітей працездатного віку не має;
для осіб з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах необхідно надати акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї (вул. Гагаріна 18, каб. 106);
для дітей з вадами зору або слуху необхідно надати документи: свідоцтво про народження дитини (після 14 років - копія ID картки та код); паспорт законного представника дитини та документ про реєстраційний номер облікової картки платника податків; копія медичного висновку (форма 080) на дитину з інвалідністю до 18 років.
За більш детальною інформацією щодо отримання вищезазначеної грошової допомоги, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області, за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна 18, кабінет № 202, телефон для довідок: 5-32-35.