WTF?
     
В Броварах поліція оперативно затримала квартирних крадіїв на зупинці громадського транспорту

Молоде подружжя з кримінальним минулим та їхній товариш-поплічник серед білого дня проникли до однієї з квартир у місті Бровари шляхом підбору ключа. З помешкання винесли цінні речі на суму майже 30 тисяч гривень і зникли у невідому напрямку.

Отримавши повідомлення про крадіжку, поліцейські столичної області одразу розпочали проводити невідкладні заходи щодо встановлення та затримання зловмисників.

Вже за кілька годин працівники оперативно-пошукового відділу Управління кримінального розшуку поліції Київщини спільно зі столичними колегами затримали групу крадіїв у Києві, щойно ті приїхали з Броварів і вийшли з маршрутного автобусу.

Крадіями виявилися 29-річний молодий чоловік, який наразі умовно відбуває покарання за скоєння аналогічного злочину. Його 31-річна дружина, яка мала судимість за крадіжку та незаконне зберігання наркотиків. Третьому фігуранту – 28 років. Усі жителі Києва.

Зловмисників доставили до Броварського відділу поліції для проведення процесуально-слідчих дій. У якості речових доказів у них вилучено викрадене майно з квартири: ноутбук, мобільний телефон, годинник, гаманець, гроші та інші цінні речі.

Працівники поліції перевіряють затриманих на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території Київської області та столиці.

Поліція Київської області