WTF?
     
В Броварах відкрився унікальний дитячий хобі-клуб «DavidIllino»

До України нарешті дісталися «ігрові кімнати для дітей». Зазвичай це просто якесь приміщення у торговельному центрі, де діти можуть погратися, поспілкуватися з однолітками, а інколи навіть подивитися мультики. В Броварах таких ігрових кімнат як у кота сліз. Хоча б до десятка долічити. Звичайно, у нас є центри розвитку дитини, сімейні центри та клуби дошкільного розвитку. Але то зовсім інше. З дітьми там займаються психологи, готують малюків до садочку чи школи, інколи проводять бесіди з батьками. А де діти можуть просто погратися, пострибати, побігати, поки батьки займаються своїми справами?

 

Першою ластівкою у сфері одночасних розваг і розвитку дитини став хобі-клуб «DavidIllino», який вже майже три місяці функціонує у нашому місті. «DavidIllino» створила молода броварчанка, мати двох дітей, яка не хотіла, аби її діти витрачали час даремно у сучасних ґаджетах. Оксана, яка, власне, і створила хобі-клуб, розповідає, що підштовхнуло її до цього:

-           Кожна дитина має якесь захоплення, щось їй гарно вдається, щось просто подобається. Усі діти мають яке-небудь улюблене заняття – хобі. Одні люблять малювати, інші – танцювати. Деякі захоплюються акторською майстерністю. Інколи батьки навіть не знають про хобі своєї дитини, через те й не можуть його підтримати. Тому, ми і відкрили цей хобі-клуб. Тут дітки можуть займатися тим, що їм подобається, і в той же час розвиватися духовно та інтелектуально.

«DavidIllino» - нетипова ігрова кімната. Батьки платять гроші за певний час, який проведе їхній малюк у хобі-клубі. Хоча вже тут є певна відмінність – батьки без жодних проблем можуть залишитися з дітьми. Півгодини – ось мінімальний час, на який можна залишити дитину. За цей час малеча може досхочу пострибати на батуті, погратися з іграшками, поспілкуватися з іншими дітьми, пограти на піаніно, помалювати тощо.

-           Діти кожної вікової категорії знаходять у нашому хобі-клубі щось цікаве для себе. Ми поєднали все і одразу: музичні інструменти, ігри, майстер-класи, заняття. До нас часто приходять матусі з немовлятами, яким ще навіть дев’яти місяців немає, – розповідає Оксана.

  

Майже кожного дня у хобі-клубі проводять нові, цікаві та корисні майстер-класи. Діти, мають змогу спробувати себе у вишиванні, співах, гончарстві, бісероплетінні, квілінгу, мистецтві петриківського розпису. Загалом майже 50 різних занять та майстер-класів.

-    У будь-який час діти можуть розфарбувати гіпсову фігурку, щось намалювати. Ми з легкістю можемо їм це показати. Але деякі майстер-класи проводяться лише у групах і за розкладом. Ми ж не можемо у будь-який час дати дітям кілька уроків з глинярства. За розкладом у нас, наприклад, заняття з англійської, писанкарство, театр тіней.

  

Нерідко до хобі-клубу заходять і підлітки – діти віком від 13 до 18 років. У «DavidIllino» їх завжди раді вітати, адже для підлітків тут також вистачає цікавих розваг. Нещодавно перелік забав клубу поповнився ще одним пунктом – дискотека для підлітків.

-    Неприємно бачити, як підлітки постійно сидять у соціальних мере-жах, бо не мають чого робити. На дорослі дискотеки їм ще зарано, а на дитячі – вже запізно. Ми створили підліткам умови для спілкування в реальному часі. Наприклад, дискотеки для дітей від 13 років кожної суботи. Протягом години, з восьмої до дев’ятої вечора, вони танцюють, навчають один одного новим рухам. Вони проявляють себе як особистість.

  

Як зазначила, Оксана, прибутків від хобі-клубу поки що немає, але найголовніше – це очі малюків, які сяють від задоволення. «DavidIllino» постійно розвивається, змінюється, оновлюється.

-    Ми постійно розвиваємося. Додаємо нові майстер-класи, купуємо нові іграшки. Дискотеку для школярів ми також не планували. Тільки три тижні тому вирішили спробувати. Навіть діти, яких батьки часто залишають у нас, постійно знаходять для себе щось нове. У нас ще багато різних планів, які поки що не реалізовані.

Тож, дорогі наші матусі та татусі, бабусі та дідусі, старші сестрички та братики, потурбуйтесь правильно про дозвілля та розвиток ваших діточок, а хобі-клуб «DavidIllino» вам в цьому готовий допомогти. Дуже багато броварських сімей в цьому переконались. 

Дитяча кімната «DavidIllino» знаходиться в Броварах по вул. Київська 253 (ТЦ "NOVUS") з ранку до вечора. Про всі анонси та новини хобі-клуба «DavidIllino» можна дізнатись в інтернеті чи по тел. (096) 289 15 22, (098)118 02 89

  

м. Бровари, вул. Київська 253 (NOVUS)
(096) 289 15 22, (098)118 02 89
Хобі-клуб «DavidIllino»