Дві поразки броварського ФК «Юніон». Чи чекати змін в команді після «канікул»?

В середу, 03.07.2019 року увечері на шкільному стадіоні с. Красилівка в рамках чемпіонату м. Бровари «юніонівці» зустрічалися з місцевим ФК «Металург-Красилівка», командою з вищої ліги Чемпіонату Броварського району з футболу.
Не зважаючи на вищий статус суперника «Юніон» не відсиджувався в обороні та проводив небезпечні атаки. Команді з м. Бровари навіть вдалося першими забити. На 29-й хвилині матчу голом відзначився форвард ФК «Юніон» Леонід Акопов.

На 33-й хвилині матчу потягнув стегновий м'яз юніонівець Чантурія Зураб, який не зміг продовжити гру. Руслан Семенець замість постраждалого грузинського легіонера вже в першому таймі випустив на поле Паневіна Валентина.
Вже за чотири хвилини команда з Красилівки зуміла зрівняти рахунок, а в кінці першого тайму вийти вперед.

Цей матч зацікавив голову федерації футболу м. Бровари Миколу Логвіна, який приїхав в с. Красилівка аби поспостерігати за перспективними гравцями обох футбольних клубів.
До середини другого тайму гравці ФК «Металург-Красилівка» зуміли ще двічі «розписатись» у воротах броварчан.
Рахунок 4:1 не відповідав грі на полі, адже «Юніон» продовжував проводити непогані та перспективні атаки та час від часу змушував нервувати голкіпера красилівської команди.
На 76-й хвилині матчу півзахисник ФК «Юніон» Валентин Паневін прекрасним ударом зміг вразити ворота суперника, а вже через декілька хвилин міг і оформляти дубль, але в фантастичному стрибку голкіпер ФК «Металург-Красилівка» зумів дотягнутися до м'яча та перевести його на кутовий удар.
Рахунок 4:2 та, навіть, невелика територіальна перевага броварчан давала надію на інтригу, але чергова помилка «юніонівців» призвела до ще одного взяття воріт красилівчан на 83-й хвилині матчу.

І навіть тоді команда з Броварів не здавалась. Через хвилину після одного з порушень гравця ФК «Металург-Красилівка», прекрасним ударом зі штрафного удару зробив рахунок 5:3 Тодуа Бека.
До кінця матчу голів більше не було, тож арбітр цього по-справжньому бойового матчу зафіксував перемогу ФК «Металург-Красилівка» з рахунком 5:3.

Більше фото з матчу дивіться ТУТ.
Гравці ФК «Юніон» відпочивали три дні та вже в неділю 07.07.2019 року команда з Броварів в с. Богданівка зіграли матч з місцевим футбольним клубом вже в рамках сьомого туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд першої ліги.
Нагадаємо, що саме ФК «Богданівка» після 6-ти турів без поразок впевнено трималась на першій сходинці чемпіонату.
Тож, ФК «Богданівка» - ФК «Юніон». Відразу скажемо, що цей матч закінчився розгромною поразкою броварчан з рахунком 7:1. Один гол на свій рахунок записав півзахисник ФК «Юніон» Іван Откидач.

Хочеться трішки зупинитись на якості суддівства в цьому матчі. Претензій до головного арбітру матчу Шебека Сергія Олександровича в жодної з цих команд не було. Але виникло багато запитань до бокового арбітра Ситнікова Івана, який декілька разів «забував» фіксувати декількаметрові положення поза грою у гравців «Богданівки», стоючи біля центральної лінії. Натомість вже в кінці гри, коли рахунок вже був 7:1 на користь ФК «Богданівка» і «Юніон» проводив одну з останніх своїх атак, по правому флангу Шальнєв Олександр, обігравши одного з захисників «Богданівки», дійшов до лицевої лінії та віддав пас назад на набігаючого з глибини футбольного поля Івана Откидача, якому тільки з позиції одинадцятиметрової позначки і залишилось пробити по воротах. Що він і вдало зробив. Але боковий арбітр матчу Ситніков Іван підняв прапорець, при цьому зафіксувавши офф-сайд. Був незарахований чистий гол «Юніона». Протягом матчу глядачі, які прийшли на матч також робили зауваження цьому боковому арбітру, але крім посмішки реакції ніякої не було.
Як би не було, але ФК «Юніон» знову програє в чемпіонаті Броварщини та йде на «канікули» з 9-ма очками на п'ятій сходинці турнірної таблиці.

Невдалий старт сезону броварського футбольного клубу «Юніон» дасть змогу його президенту Руслану Семенцю оцінити та проаналізувати всі помилки та зробити свої висновки. Є велика ймовірність, що деякі гравці покинуть команду, а деякі новачки можуть підсилити «кульгаючі» позиції. Як би не було, але команді потрібні зміни.