WTF?
     
На Броварщині через гроші чоловік насмерть забив свою матір

Трагедія сталася у с.Красилівка Броварського району. Місцевий житель, перебуваючи вдома посварився зі своєю матір’ю. В результаті цього чоловік вкоротив віку найріднішій людині. Про це повідомляє поліція Київської області.

Сварка виникла на побутовому грунті, внаслідок чого син наніс матері тяжкі тілесні ушкодження, несумісні з життям. Жінка померла на місці. Після проведення судово-медичної експертизи було встановлено, що смерть настала в результаті крововтрати, шоку та численних переломів кісток.Зі слів слідчих, причиною такого непорозуміння між найріднішими людьми могло стати те, що чоловік начебто виявив відсутність своїх грошей, нібито їх взяла матір. 

Відомості за вказаним кримінальним правопорушенням внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, що спричинило смерть потерпілого, - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років).