WTF?
     
Броварчанка Анна Плотіцина - срібна призерка Європейських ігор в Мінську

Чотири роки тому українці у цьому виді спорту участі не брали, тож для нашої команди легкоатлетів сьогодні був подвійний дебют – на Європейських іграх загалом і у змаганнях за форматом DNA (Dynamic New Athletics – динамічна нова легка атлетика) зокрема.

Власне, DNA новий для всіх, не лише для українців. До цього у такому форматі проводилися лише тестові змагання. За останні роки півтора він вдосконалювався, до правил і регламенту вносилися зміни. Приміром, збільшили кількість країн-учасниць, а естафету, в якій мали бігти з парашутами або вагою, стрибати і метати, замінили на гонку переслідування за системою Гундерсона. Проте питань у вболівальників і тим більше пересічних глядачів все одно залишилося немало. Проте перш ніж пояснити деякі моменти у правилах, скажемо про найприємніше – медалі. А їх у нашій команді сьогодні п’ять! - повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Участь у легкоатлетичному турнірі на Європейських іграх беруть 24 команди. Згідно з місцями, які команди посіли на командному чемпіонаті Європи-2017, організатори розділили їх на чотири матчі, по шість команд у кожному. Українці виступали у четвертому, заключному. За кожний виступ атлет або естафета отримувала очки – 12 за перемогу, 10 очок за друге місце, 8 за третє і т.д.

Представниця КО ШВСМ, яка базується у Броварах,  Анна Плотіцина стала переможницею матчу з бігу на 100 метрів з бар’єрами і принесла команді 12 очок, а за підсумками всіх чотирьох матчів виграла срібну медаль. Її результат – 13,14 с.

Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації