WTF?
     
БВУФК-1 – «срібний» призер чемпіонату України з пляжного гандболу

З 9 по 13 червня у  Скадовську на стадіоні пансіонату «Енергія» відбувся Чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2002-03 р.н. Про це повідомляється на сайті Броварської міської ради.

У турнірі юнаків взяло участь 5 команд, у змаганнях дівчат - 7. Серед дівчат зіграли і дві команди із Броварів – БВУФК-1 та БВУФК-2, яких тренує Заслужений тренер України Олександр Гурський. Крім броварчанок за медалі боролися дві команди Херсонської області, господарки із Скадовська, Кривій Ріг та Київ. 

У дівчат змагання проходили за коловою системою, коли суперниці по черзі грали одна з одною. БВУФК-1 виграли всі матчі і вийшли достроково до півфіналу, де жереб звів їх із БВУФК-2, які в ¼ фіналу переграли команду Скадовська – 2:0. Перша команда була сильнішою за своїх землячок – 2:0 і потрапила до фіналу, де на них чекала ХВУФК-1 (Херсон), а БВУФК-2 боролася за «бронзу», але безуспішно поступившись ХВУФК-2 (Херсон). У головному матчі суперниці обмінялися перемогами в періодах – 1:1 і організаторам довелося призначати третій, за схемою «гравець проти воротаря».  Більш влучними стали дівчата із Херсона – 8:4 і другий рік поспіль стають чемпіонками, а БВУФК-1 вдруге «срібний» призер, а на груповому етапі броварчанки виграли у майбутніх переможниць – 2:0.