WTF?
     
«Велодень-2019» у Броварах

8 червня за сприяння Броварського міського голови   відбувся спортивно-масовий захід «Велодень-2019». Про це подомляється на сайті Броварської міської ради.

Сотні мешканців та гостей міста з самого ранку почали збиратися на Майдані Свободи для того, щоб взяти участь у велопробігу. Після реєстрації кожен учасник отримав власний номер, який, по завершенні заходу, брав участь у розіграші призів від спонсорів. Також, впродовж заходу проходили додаткові конкурси та вікторини, де можна було вибороти для себе додатковий приз.

Велопробіг по місту супроводжувався екіпажами поліції, каретою швидкої допомоги, учасниками громадської організації «MotoHelp», машиною технічної допомоги від «BroBikes» та веломаршалами. Для того, щоб дістатися  фінішу без пригод, велосипедисти пройшли передстартовий огляд  та інструктаж.

 

Після фінішу на учасників велопробігу  чекало продовження свята. Для велосипедистів-екстремалів було облаштовано майданчик, де кожен міг продемонструвати власну майстерність. Всі бажаючі отримали прохолодні напої від спонсорів. На Майдані Свободи відбулись конкурси, розваги, показові виступи.