WTF?
     
На Броварщині розпочали роботу групи швидкого реагування

З метою швидкого реагування на звернення громадян та негайного прибуття поліцейських на місце виклику в Броварському відділі поліції Головного управління Національної поліції в Київській області створено дві групи швидкого реагування.

Кожна група швидкого реагування працює в цілодобовому режимі. До їх складу входять працівники громадської безпеки та патрульної служби. Поліцейські екіпіровані табельною вогнепальною зброєю, службовим автотранспортом, спеціальними засобами захисту та засобами зв'язку.

Одним з основних чинників, які впливають на рівень довіри людей до правоохоронців, є миттєве реагування на повідомлення про злочин або інші правопорушення. В разі надходження повідомлення про вчинення злочину чи іншої події, група швидкого реагування виїжджає на виклик за інформацією чергового по відділу поліції. На місці події працівники оперативно реагують на заяви та повідомлення про вчинені злочини, вживають заходів для встановлення осіб, які їх скоїли, забезпечують охорону місця події та речових доказів, спілкування із заявниками, потерпілими до моменту прибуття слідчо-оперативної групи.

Правоохоронці переконані, що створення груп швидкого реагування допоможе скоротити час прибуття поліцейських на місце виклику та забезпечить ефективнішу протидію правопорушенням. В подальшому планується збільшення кількості груп швидкого реагування.

 

Броварський відділ поліції

Головного управління Національної поліції

в Київській області