WTF?
     
В Броварах на стадіоні «Спартак» змагалися поліцейські Київщини. Броварський ВП виборов п'яте місце

Сьогодні  ,06.06.2019 року, у Броварах вперше за останні 5 років відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед поліцейських. На біговій доріжці зустрілися 80 чоловіків та жінок – працівники структурних, територіальних та відокремлених підрозділів поліції столичної області.

Спортивні заходи для поліцейських організували відділ професійної підготовки Управління кадрового забезпечення поліції Київщини спільно з фізкультурно-спортивним товариством «Динамо».

 

Відстань у тисячу метрів бігли жінки та чоловіки. А велику дистанцію довжиною у 3 км борола сильна стать. Учасники змагались у командному складі та індивідуально.

На стадіоні вирували справжній «динамівський» азарт та емоції, кожен поліцейський щосили старався прийти першим на фініш.

У командних змаганнях золотий кубок отримали бійці полку поліції особливого призначення.

Долі секунди їм поступилися і зайняли друге місце працівники Білоцерківського відділу поліції.

 

Бронзовий кубок отримали бігуни з Таращанського відділення поліції.

Броварський відділ поліції був п'ятим.

Кожен переможець отримав нагороду. Команди отримали кубки та грамоти. Переможцям в індивідуальних забігах організатори вручили грамоти та медалі.

Такі спортивно-масові заходи будуть проводитися і надалі для підвищення рівня професійної підготовки та популяризації прикладних видів спорту.