WTF?
     
"Зелена палатка" біля Варусу збирається в зону АТО

Мабуть багато мешканців міста Бровари помічали біля Варусу зелений намет, який збирає кошти, одяг, їжу та все те, що так потрібне нашим воїнам, які зараз захищають нашу країну на сході в зоні АТО. 

Наразі наближається свято День Збройних Сил України, яке відбудеться 6 грудня. З цієї нагоди всі волонтерські організації Броварщини об'єднуються аби привітати наших солдатів і передати їм частинку їхньої домівки.

 

Ми поспілкувалися з волонтеркою "Зеленої палатки" біля Варусу Світланою Панів, яка запрошує всіх броварчан долучитися до свята наших захисників. Завдяки нашим захисникам ми спокійно їздимо на роботу, ходимо до школи та до дитячого садочку чи просто прогулюємось нашим чудовим містом

Друзі, земляки, українці! 

Звертаємось до Вас від імені всіх волонтерів БРОВАРІВ ТА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ. Шостого грудня День Збройних Сил України. Об"єднавши наші зусилля, 04.12.2015 року волонтери з Броварів та Броварського району всіма своїми групами вирішили зробити спільну поїздку в зону АТО. Давайте підтримаємо наших Героїв настрій і привеземо часточку свята з Дому в цей день. Це може бути домашня випічка (КУХАРСЬКА СОТНЯ БРОВАРЧАН, які для випічки видадуть муку, цукор, олію. Є житнє борошно на пряники і рулетики, варення і фруктове пюре на пироги. Збір по приготованій смакоті 03.12), теплі речі: білизна, шкарпетки, рукавиці, фрукти/овочі/тушонка, ліки від застуди, сигарети, засоби гігієни. Маємо амбітні плани відвідати всіх наших Земляків, що бережуть наш спокій на Сході. Приходьте, ми чекатимемо на Вас. Адже все, що ми робили досі як волонтери, ми робили тільки завдяки Вам!

З повагою, волонтери: КРАСИЛІВСЬКА САМООБОРОНА, ОЛЕКСАНДР МАРТИНОВ, НАТАЛКА КРИВОБОК, ЗЕЛЕНА ПАЛАТКА БІЛЯ ВАРУСА (САВОСТА ОКСАНА), ГРУПА ВІТАЛІЯ КОРНЕТА, СЕРГІЙ ЮРЧЕНКО, ОЛЕСІЙ МАКСАК, КУХАРСЬКА СОТНЯ БРОВАРЧАН.

 

Тож запрошуємо всіх до "Зеленої палатки" аби підтримати наших хлопців та зробити їм свято. Нехай це свято хоч із сльозами на очах, але це ЇХ СВЯТО!

Виїзд в зону АТО заплановано 04.12.2015

За всією інформацію звертайтеся по тел.:

Оксана Савоста: 097-376-98-01
Віталій Корнет: 068-875-55-35
Юрченко Сергій: 067-734-43-43, 099-161-88-74