WTF?
     
II тур Першої ліги та І тур Вищої ліги чемпіонату із футзалу Вrovsport та програш "Юніону".

  Продовжується відкритий чемпіонат  з футзалу Вrovsport міста Бровари. У неділю, 29 листопада на майданчику в СК БВУФК «Світлотехнік» 26 футбольних команд провели серію матчів у рамках турніру. 16 команд відчайдушно змагалися за перемогу у другому турі Першої ліги. Того ж дня відбулися також перші матчі Вищої ліги, в якій брали участь 10 команд. Нагадаємо, I тур Першої ліги відбувся 22 листопада.

  Усі 16 команд Першої ліги гідно, на найвищому професійному рівні провели матчі. Так само, як і у I турі, жодна гра з восьми проведених не завершилася нічиєю. Відкрили II тур чемпіонату футбольні клуби «Елефант» і «Фаворит». Команди завзято боролися за перемогу, але ще з першого тайму безсумнівними лідерами були гравці «Фавориту». Власне, матч і закінчився їхньою перемогою з рахунком 6:1.

  Майже внічию зіграли команди "Беркуту-2" та «Юнісефу». Матч за їхньої участі завершився з рахунком 4:3 на користь «Беркуту». Перемогли своїх суперників «всуху» команди «Транзит» і «Авалон» - рахунок після фінального свистка арбітра: 4:0.

  Найбільше приголомшив фанів матч «Юніон» - «Зінгер». Перші хвилини гри нічим не дивували, хлопці з обох команд, ніби розігрівалися, не поспішали забивати голи. У першому таймі перевага належать «юніонівцям». Вони змогли забити у ворота суперників перший і, як виявилося, єдиний гол за всю гру. Далі фортуна перейшла на бік футболістів «Зінгеру». Менш ніж за півгодини вони п’ять разів влучали у ворота «Юніону», який, зрештою програв із рахунком 1:5.

  Президент клубу "Юніон" Руслан Семенець прокоментував результат гри такими словами:

  - Програли по заслузі, тому що були недопрацювання майже у всіх зонах, за винятком декількох гравців. Хлопці серйозно не поставилися до гри, не виклалися на повну, не виконали те, що від них вимагалося, а тому й отримали заслужену поразку.

Результати матчів II туру команд Першої ліги:

"Елефант" - "Фаворит" - 1:6

"Беркут-2" - "Юнісеф" - 4:3

"Дрім Тім" - "Щит" - 4:7

"Зінгер" - "Юніон" - 5:1

"Зоря" - "Транзит" - 0:4

"Авалон" - "Термінал" - 4:0

"Тайгер" - "Епіцентр К44" - 1:2

"Оврут" - "Асканія Флора" - 2:6

Результати матчів І туру команд Вищої ліги:

"Барс" - "Вега-спорт" - 5:3

"Легіонер" - "Беркут" - 2:6

"Юско" - "Тріумф" - 3:6

"Флагман-Шторм" - "Вітер" - 8:3

"Атлетік" - "Металург" - 5:2

Отже, турнірне становище команд вищої та першої ліги після недільних матчів виглядають так:

ВИЩА ЛІГА

 

ПЕРША ЛІГА (група А)

 

ПЕРША ЛІГА (група Б)